Szczerze o Premierze – premiera książki

Drodzy nasi klienci i przyjaciele ! Mam zaszczyt poinformować Was, iż 10.10.2023 r. ukaże się II cześć książki “Szczerze o Premierze” ,napisana przez naszego współpracownika Roberta Dragona Pietrzyk.
Robert jest odpowiedzialny za ochronę VIP w naszej Agencji Detektywistycznej PEGASUS.
W książkach jest opisana praca podczas ochrony osobistej Donalda Tuska. W ochronie uczestniczył jeden z naszych detektywów (na życzenie pozostający anonimowy).
Poznacie nikomu nieznaną tajemnicę JW. GROM.
Dodatkowo!
Mamy dla Was kolejną, wspaniałą zapowiedź…
Robert Dragon Pietrzyk w końcu wyjawił jedną z największych tajemnic twórców JW GROM i innych formacji specjalnych… Autor chronił przez 12 lat legendarnych bohaterów i ich rodziny w miejscu ich zamieszkania do czasu osiągnięcia przez jednostkę Grom zdolności bojowej i podjęcia pierwszych misji poza granicami państwa.
Osobą, którą chronił, był generał Gromosław Czempiński. W roku 2024 ukaże się kolejna jego książka pt. „Garnitury i Mundury”, w której opowie nieznane historie z życia bohaterów GROM i przedstawi do dziś nieujawnione o nich fakty.
Książkę pisze w oparciu o własne doświadczenia oraz kolegów, braci, którzy oddali swoje zdrowie i życie ojczyźnie, żyjąc w cieniu osób, które chronili. Robert Dragon Pietrzyk jest skromnym człowiekiem. Nigdy nie dzielił się z innymi swoim doświadczeniem zawodowym. Uważa, że ludzie, których chronił, spłacili swój dług względem ojczyzny…
serdecznie polecam
Magdalena Jaszczyńska
Published
11 października, 2023