Szczerze o Premierze – premiera książki

przez admin
Drodzy nasi klienci i przyjeciele ! Mam zaszczyt poinformować Was, iż 10.10.2023 r. ukazała się II cześć książki „Szczerze o Premierze”,napisana przez naszego współpracownika Roberta Dragona Pietrzyk. Robert jest odpowiedzialny za ochronę VIP w naszej Agencji Detektywistycznej PEGASUS. W książkach jest opisana praca podczas ochrony osobistej Donalda Tuska. W ochronie uczestniczył  jeden z naszych detektywów – specjalista, który przepracowł w służbach  Państwa Polskiego 15 lat (na życzenie pozostajacy anonimowy). Poznacie nikomu nieznaną tajemnicę JW. GROM.
Dodatkowo !
Mamy dla Was kolejną, wspaniałą zapowiedź…
 
Robert Dragon Pietrzyk w końcu wyjawił jedną z największych tajemnic twórców JW GROM i innych formacji specjalnych… Autor chronił przez 12 lat legendarnych bohaterów i ich rodziny w miejscu ich zamieszkania do czasu osiągnięcia przez jednostkę Grom zdolności bojowej i podjęcia pierwszych misji poza granicami państwa.
Osobą, którą chronił, był generał Gromosław Czempiński. W roku 2024 ukaże się kolejna jego książka pt. „Garnitury i Mundury”, w której opowie nieznane historie z życia bohaterów GROM i przedstawi do dziś nieujawnione o nich fakty.
Książkę pisze w oparciu o własne doświadczenia oraz kolegów, braci, którzy oddali swoje zdrowie i życie ojczyźnie, żyjąc w cieniu osób, które chronili. Robert Dragon Pietrzyk jest skromnym człowiekiem. Nigdy nie dzielił się z innymi swoim doświadczeniem zawodowym. Uważa, że ludzie, których chronił, spłacili swój dług względem ojczyzny…
 
serdecznie polecam 
Magdalena Jaszczyńska